Jūs esate čia: Pradžia // Santykiai // Kaip suvilioti vyrą?

Kaip suvilioti vyrą?

05 17 2011 | Komentuoti


kaip-suvilioti-vyra.jpg

Kaip suvilioti vyrą?

Daugeliui moterų kyla klausimas, kaip suvilioti vyrą? Pabandysime jums atsakyti į šį klausimą.

Kodėl moterims nepavyksta suvilioti vyro?

Neigiamas nusiteikimas. Kai mergina iš anksto nusiteikia esanti per prasta, jog neįtiks vaikinui, ir apskritai – tas vaikinas jai per geras. Patirtis su vyrais gali būti menka, tai todėl moterys gali ir kompleksuoti. Ką reikėtų daryti? Paprasčiausiai teigiamai nusiteikti. Žinomi tokie, gal iš pradžių pasirodys juokingi, būdai, kai merginos įsivaizduoja save holivudo žvaigždėmis, ir elgiasi visai priešingai, nei yra pripratusios. Todėl gera vaidyba gali suvilioti vyrą labai lengvai.

Baimė. Na, arba kitų žmonių gražiai pavadintas drovumas, arba kuklumas. Žinoma, ši savybė nėra priskiriama prie blogųjų, tačiau juk visi žinome – kas per daug, tas nesveika. Tas pats galioja ir čia. Iš pradžių vyrui nedrąsi mergina gali atrodyti kaip įššūkis, ir neretai teisybė yra ta, jog mergina tik apsimeta nedrąsia. Tačiau liūdna, jog tikrai nedrąsios merginos vyrų įtakai pasiduoda lengviau, ir dažnai skaudžiai nusivilia. Todėl nereikėtų bijoti vyrų. Jų populiacija netgi mažesnė. O suvilioti vyrą nėra taip jau ir sunku.

Patarimai, kaip suvilioti vyrą.

  • Žvilgsniai. Vyrams labai patinka, kai merginos juos nužiūrinėja. Ypač nuo apačios į viršų. Taip yra todėl, kad toks žvilgsnis atrodo gana seksualiai ir sužadina vyrams jų instinktus. Taip pat ilgas akių kontaktas padaro savo. Juk ne sykį matėte per filmus tą vaikiną, kuris važiavo dviračiu ir žiūrėjo į merginą neatitraukdamas akių, kol neįsirėžė į kažkokį stulpą?
  • Flirtas. Reikia mokėti šnekėti su vyrais bet kokiomis temomis. Tiesa, kaip ir visur galiojanti taisyklė, taip ir čia – kas per daug, tas nesveika.
  • Kreipimasis vardu į vyrą. Kreipdamiesi vardu, jūs jam parodote, jog jį atsimenate, ir vyras gali jaustis užimantis šiokią tokią padėtį jūsų gyvenime. Gal ir širdyje.
  • Stengtis būti atidžiomis, kai šnekatės su vyru. Labai svarbu jį suprasti, ir nenuleisti niekais jo pastangų jums kažką pasakyti. Būtent taip reikia gerbti vyrą.

Na, ir pabaigai, galioja visos „viliokių“ taisyklės, panašiai, kaip „kazanovos“. Tikimės, jog atsakėme į klausimą – kaip suvilioti vyrą.Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE