Jūs esate čia: Pradžia // Internetas // Kaip susikurti elektroninį paštą?

Kaip susikurti elektroninį paštą?

05 17 2011 | Komentuoti


kaip-susikurti-elektronini-pasta

Kaip susikurti elektroninį paštą?

Daugeliui kyla klausimas – Kaip susikurti elektroninį paštą? Visų pirmiausia, jums reikia susikurti elektroninio pašto dėžutę, o ne elektroninį paštą. Pasistengsime jus pagelbėti.

Kam yra reikalingas elektroninis paštas?

 • Šiame informacijos amžiuje, visi žmonės, daugiau ar mažiau, turi naudotis elektroniniu paštu.
 • Elektroninio pašto galimybės:
 • Priimti/siųsti laiškus
 • Reliatyvumas – t.y. daugelis naudojimo būdų (telefone, kompiuteryje, interneto svetainėje)
 • Pritaikymas visur. (Tvarkyti darbo reikalus, bendrauti su draugais, naudoti registracijoms ir panašiai)

Ką reikėtų žinoti, prieš susikuriant elektroninio pašto dėžutę?

Pirmiausia, turite susirasti tinklapį, kuriuose dažniausia ir būna paaiškinta, kaip susikurti elektroninio pašto dėžutę. Svarbiausi kriterijai:

Patikimumas (El. paštą teikianti svetainė turi būti solidi, kelianti vartotojams patikimumą, kuri nedingtų per savaitę)

Nemokama(Šiais laikais iš el. pašto teikimo paslaugos pelnytis yra labai gėdinga. Yra pilna el. pašto paslaugą teikiančių svetainių, kurios jums suteiks dar geresnes paslaugas, negu tos, kurios ima mokestį).

Tai kaip susikurti elektroninį paštą?

Susiradote jau svetainę, kurioje turėsite savo elektroninį paštą. Duomenys, kurių prireiks praktiškai kiekviename tinklapyje, kuriame tik reikės registruoti pašto dėžutę:

 • Jūsų vardas bei pavardė
 • Elektroninio pašto adresas jusuvardas@pastoadresas.lt
 • Pašto dėžutės slaptažodis
 • Slaptas klausimas/atsakymas (Pamiršus pašto dėžutės slaptažodį, būtent atsakymas į jūsų registracijos metu įvestą slaptą klausimą padės jums atstatyti savo pašto dėžutės slaptažodį).

Patarimai, pradedantiems naudotis elektroniniu paštu.

 1. Pats patikimiausias elektroninio pašto tiekėjas, „Google“ kompanijos „Gmail“. Paštas gali būti tikrinamas tiek telefonu, tiek kompiuteriu, galima siųsti, skaityti, gauti laiškus ir naudojantis tam tikromis programomis kompiuteryje (POP3).
 2. Neskelbkite savo elektroninio pašto adreso viešose svetainėse. Todėl, kad internete knibždėte knibžda „robotų“, kurie renka elektroninių paštų adresus, ir siunčia reklaminius (SPAM) laiškus. Rezultatas aiškus, kiekvieną dieną atsikėlę rasite savo pašto dėžutėje po keliasdešimt laiškų. Ir nepadės jokie filtrai, nes visi laiškai bus siunčiami iš skirtingų adresų. Ko gero niekam nepatiktų „sijoti“ laiškus – šiukšles, nuo normalių laiškų, kasdien gaištant savo laiką.
 3. Žemiau pateiktas video, kuris turėtų padėti tiems, kurie dar nežino, kaip susikurti elektroninį paštą.Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE