Jūs esate čia: Pradžia // Internetas // Kaip sukurti servą CS 1.6?

Kaip sukurti servą CS 1.6?

05 17 2011 | 1 komentaras


kaip-sukurti-serva-cs16

Kaip sukurti servą CS 1.6?

Nors Counter-Strike 1.6 žaidimui yra vos per 10 metų, tačiau counter-strike vis labiau populiarėja Lietuvoje. Todėl atsiranda vis daugiau žmonių, kuriems kyla klausimas – Kaip sukurti servą CS 1.6 ?

Ką reikėtų žinoti, prieš kuriant serverį?

  • Pirmiausia, reikia nuspręsti, kokio serverio norėsite. Ar tai bus paprasčiausias serveris (default, arba kitaip – public), kuriame žmonės šaudys vieni į kitus. O gal tai bus serveris su modifikacijomis(CSDM, Gungame, Zombie MOD) ir panašiomis. CS serverio kūrimas yra nelengvas darbas.
  • Kai nusprendėte, kokį serverį kursite, belieka nuspręsti jo veikimo laiką. Daugelio jaunimo sukurti CS Serveriai yra laikomi vos keletą valandų per dieną įjungti, todėl šitokie serveriai, dažniausiai populiarumo nesusilaukia. Logiška, kad jeigu jūsų kompiuteris bus išjungtas, niekas negalės žaisti jūsų serveryje, todėl pereisime prie kitos temos.
  • Reikia žinoti, jog CS Serveriai gali būti statomi ne tik ant „Windows“ operacinių sistemų. Plačiai naudojamos ir Linux.

Kuom Linux geriau už Windows?

Jeigu nuomositės kompiuterį, kuriame stovės CS serveris, žymiai pigiau kainuos kompiuteris su Linux operacine sistema, negu Windows. Taip pat Linux yra stabilesnė operacinė sistema, ir jos aplinkoje neveikia jokie Windows aplinkoje veikiantys virusai.

Tai kaip sukurti servą CS 1.6?

  • Principas paprastas. Jeigu kursite serverį Windows aplinkoje, turėsite parsisiųsti žaidimą, įsirašyti v21_2 patch’ą, ir serverį tvarkyti per hlds.exe programą, kuri randasi jūsų counter-strike direktorijoje. Plačiau apie tai bus parodoma žemiau esančiame video.
  • CS Serverių Kūrimas yra kiek kitoks, jeigu pasirinkote laikyti jį virtualiame privačiame serveryje (Linux). Jums reikės parsisiųsti tam tikrus failus su Linux terminalo komandomis, ir iš ten startuoti serverį. Tačiau šis būdas nors ir sunkiausias, tačiau pats geriausias.

Žemiau parodyti video parodys Kaip sukurti servą CS 1.6?Žymės: , , , ,

1 atsakmas to " Kaip sukurti servą CS 1.6? "

  1. Lietuviškas Counter-Strike 1.6 Steam Serveris.
    IP adresas: steam.apkaba.lt

    Kviečiame prisijungti!

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE