Jūs esate čia: Pradžia // Rašymas // Kaip rašyti gimtadienio kvietimą?

Kaip rašyti gimtadienio kvietimą?

05 10 2011 | Komentuoti


kaip-rasyti-gimtadienio-kvietima

Kaip rašyti gimtadienio kvietimą?

Dažnai susiduriate su sunkumais, kai tenka rašyti kam nors kvietimą į kažkokią tai šventę. Populiariausia šventės rūšis yra gimtadieniai. Juk tai vienintelė diena metuose, kai gerai galima jaustis jau atsikėlus nuo pat ryto. Norėdami sužinoti, kaip rašyti gimtadienio kvietimą, sekite šiuos patarimus.

Patarimai, kaip rašyti gimtadienio kvietimą

Visų pirmiausia, gimtadienio kvietimą parašyti paprasta. Prieš pradėdami rašyti, turite nuspręsti, kam jūs žadate rašyti kvietimą. Ar tai bus mažo vaikučio gimtadienio kvietimas, o gal kviesite bendradarbius į savo gimtadienį, arba šiaip senus gerus draugus. Esminis dalykas yra ar gerai pažįstate žmones, kuriuos kviečiate. Jeigu jūs kviečiamų žmonių gerai nepažįstate, rekomenduočiau rašyti oficialesnį laišką. Be „tu“ formos ir panašiai.

Gimtadienio kvietimas turi nemažai įtakos pačios šventės sėkmei. Būtent gimtadienio kvietimas suteikia reikalingą informaciją apie jūsų gimtadienį kitiems žmonėms, ir gimtadienio kvietimą perskaitęs žmogus nuspręs, dalyvauti jūsų gimtadienyje ar ne. Todėl jeigu nesate labai įgudęs šioje srityje, tada pasistenkite žmones pakviesti į savo šventę pasikalbėdami su jais gyvai, ar telefonu. Nerašykite SMS žinutės.

Gimtadienio kvietimo rašymo eiga

Jeigu vis dėlto nusprendėte rašyti gimtadienio kvietimą, ir jis bus nelabai jūsų pažįstamam žmogui, naudokite populiariausią kvietimo formatą. Per vidurį užrašote žodį Kvietimas, praleidę vieną eilutę taip pat per vidurį turite užrašyti kviečiamo žmogaus vardą bei pavardę. Tada praleidę dar porą eilučių nuo kairiojo krašto rašote, jog kviečiate tą asmenį, ar tai kokią nors šeimą į savo gimtadienį.

Toliau jums reikės nurodyti vietą, kurioje vyks gimtadienis, datą, laiką, trukmę. Jeigu kviečiami žmonės atvažiuoja pavyzdžiui, į vaiko gimtadienį, tai nurodykite ir vaiko vardą. Taip pat žmonės mėgsta rengti teminius vakarėlius, todėl jeigu jūs sumanėte tokį surengti, nurodykite kokia apranga svečiai yra pageidaujami jūsų šventėje. Taigi,  ką tik baigėte rašyti gimtadienio kvietimą. Ir vos nepamiršau pridurti – pabaigoje paprašykite adresato pranešti apie dalyvavimą gimtadienyje. Sveikiname, dabar jūs mokate rašyti gimtadienio kvietimą!Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE