Jūs esate čia: Pradžia // Įvairūs // Kaip pasidaryti užgavėnių kaukę?

Kaip pasidaryti užgavėnių kaukę?

05 17 2011 | 3 komentarai


kaip-pasidaryti-uzgaveniu-kauke

Kaip pasidaryti užgavėnių kaukę?

Artėjant užgavėnėms, daugeliui vaikų kyla klausimas – kaip pasidaryti užgavėnių kaukę? Pasidalinsime su jumis naudingais patarimais.

Ko reikėtų nedaryti, norint pasidaryti užgavėnių kaukę?

  • Nenaudokite flomasterių ar dažų tiesiai ant savo veido. Nes juos gali būti nusiplauti labai sunku, gali kilti netgi odos infekcija. Todėl jokiu būdu nenaudokite ne veidui skirtų dažų ir kitų tepamųjų priemonių. Kita vertus, mamos kosmetinės priemonės būtų visai nieko! Tik nepamirškite paprašyti mamos, kad ji jus pati padažytų, nes galite sugadinti jos kosmetines priemones. O jos šiais laikais gan brangiai kainuoja.
  • Nenaudokite kaip kaukės visų namuose rastų daiktų. Pavyzdžiui, televizoriaus dėžės ar kokio kompiuterio popierinės dėžės . Dažnai šitos dėžės reikalingos įrodyti pardavėjams, jog jūsų tėvai pirko televizorių, ar tai kompiuterį. Sugadinus tokią dėžę, galima prarasti televizoriaus/kompiuterio garantiją. Žinoma, smagu improvizuoti ir veikti savarankiškai, tačiau geriau būtų, jeigu apsitartumėte su savo tėvais.

Tai kaip pasidaryti užgavėnių kaukę?

Kaip anksčiau buvo minėta, galite išsipaišyti savo veidą.

Tie kurie skaito vaikiškus žurnalus čia gali būti pranašesni: prieš užgavėnes, tokiuose žurnaluose dažnai būna įvairiausių trafaretų, kuriais naudojantis galima pasidaryti užgavėnių kaukę.

Neapsiribokite vien kaukėmis. Galite pasidaryti visą kostiumą. Daugelis vaikų naudoja elementariausią apdarą – išverstą iš vidaus į išorę striukę. Arba prisiriša antklodę. Pavyzdžiui, jaunos merginos dažnai mėgsta apsirengti baltai, ir užsidėti baltą kepurę, ant kurios yra raudonas kryžius. Taip jos vaidina seseles. Nėra būtina apsirengti kažkokia mitologine pabaisa, galite į tai žiūrėti kaip į persirenginėjimą.

Nedarykite kaukės iš paprasto kartono ar popieriaus. Pasiimkite kažką tvirčiau. Tai gali būti bet kokia batų dėžė. Jas dažnai dalina mažesnėse maisto parduotuvėse nemokamai.

Na, o jeigu esate tikras tinginys, didieji prekybos centrai visada turės ką jums pasiūlyti vos už kelis litus – kokią nors kaukę ar kažką panašaus. Tada nereikės sau sukti galvos, apie tai, kaip pasidaryti užgavėnių kaukę.

Žemiau pateikiame video, kuris parodys, kaip pasidaryti užgavėnių kaukę.Žymės: , , , ,

3 atsakymai to " Kaip pasidaryti užgavėnių kaukę? "

  1. Gabija says:

    Puiki informacija-kaip pasidaryti kauke…daug darbo,bet uztat grazu 🙂 Ranku darbo!

  2. Anonimous says:

    čia jau ant padaryto daro…

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE