Jūs esate čia: Pradžia // Internetas // Kaip parsisiųsti iš YouTube?

Kaip parsisiųsti iš YouTube?

05 17 2011 | 1 komentaras


kaip-parsisiusti-is-youtube

Kaip parsisiųsti iš YouTube?

Dažnai pažiūrėjus kokį nors filmuką, nesvarbu, pavyzdžiui „YouTube“ tinklapyje, norime jį atsisiųsti. Todėl bandysime jums pagelbėti dėl kilusio klausimo – Kaip parsisiųsti iš YouTube?

Ką reikėtų žinoti, prieš siunčiantis video, dainas iš „YouTube“ ?

Legalumas. Kone pats svarbiausias dalykas. Jeigu video, kuris yra patalpintas „YouTube“ priklauso rimtam asmeniui, ir jo YouTube filmukas saugomas autorinių teisių, už to žmogaus filmuotos medžiagos panaudojimą galite sulaukti rimtų problemų atsakomybės atžvilgiu. Todėl pagalvokite prieš siųsdamiesi filmukus, nes galite padaryti žalos ne autoriui, o sau.

Kaip parsisiųsti iš YouTube?

Yra daugelis būtų, kaip tai galima būtų padaryti.

Tiesa, yra ir svetainių kurios atsiunčia tik garso takelį. Šios svetainės ypač praverčia, kai norima atsisiųsti muzikos. Plačiau apie tai mūsų ankstesniame straipsnyje Kaip parsisiųsti dainas? ties straipsniu, kurio antraštė yra Kaip siųstis iš „YouTube“?

  • Galite naudotis tinklalapiais, kur užtenka įvesti tam tikro video nuorodą, ir tinklalapio sistema pati atsisiunčia pageidaujamą video. Tiesa, jūsų pasirinktu formatu (pvz. avi, mpeg ir panašiai). Tačiau toks būdas kartais užima nemažai laiko, todėl dažnai atmetamas.
  • Taip pat paplitęs vienas greitesnių metodų, atsisiųsti filmukus iš „YouTube“. Tai tiesioginis atsisiuntimas. Yra tikrai nemažai būdų, kaip tai galima padaryti:
  • Naršyklės įskiepiai (pavyzdžiui, į „FireFox“ įdiegiami tam tikri YouTube įskiepiai, su jais galite siųstis iš YouTube filmukus nevaržomai). Tačiau šitokios atsisiuntimo programos turi vieną minusą. Taip yra todėl, kad YouTube filmukai yra flv formato, todėl jūs juos peržiūrėti galėsite nebent su „VLC Media Player“ programa. Todėl jeigu norėsite pakeisti filmuko formatą, turėsite siųstis papildomas programas, kad flv formato filmukus galėtumėte konvertuoti į avi, ir panašiai.

Taip pat daugelis žmonių padaro klaidą, jog neperskaito YouTube esančio filmuko aprašymo. Dažnai aprašyme yra įdedamos nuorodos, kad atsisiųsti patį filmuką ar jo takelį. Tuo ir baigsime straipsnį – Kaip parsisiųsti iš YouTube?Žymės: , , , ,

1 atsakmas to " Kaip parsisiųsti iš YouTube? "

  1. Youtubas says:

    http://YouTubas.LT beta – MP3 atsisiuntimas iš YouTubo 1 mygtuko paspaudimu kiaurą para…

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE