Jūs esate čia: Pradžia // Internetas // Kaip parsisiųsti filmą?

Kaip parsisiųsti filmą?

05 17 2011 | Komentuoti


kaip-parsisiusti-filma

Kaip parsisiųsti filmą?

Daug kam yra taip buvę, jog nebuvo laiko pažiūrėti filmo tą vakarą, ir teko jį praleisti, arba norite pažiūrėti filmą, kurį žiūri žmonės kino teatruose už pinigus. Tada ir kyla klausimas kaip parsisiųsti filmą?

Visų pirmiausia, siųstis filmus yra kažkas panašaus į muzikos siuntimąsi, todėl jums galėtų pagelbėti mūsų ankstesnis straipsnis – Kaip parsisiųsti muzikos? Ten taip pat rasite ir trumpą video, kuris padės jums siųstis ne tik muziką iš torrent’ų, bet ir filmus.

Ko reikia, norint parsisiųsti filmą?

  • Gero interneto ryšio. (Juk nenorite laukti pusės dienos, kol jums parsiųs norimą filmą).
  • Elementariausių sugebėjimų naudotis torrent klientais (Tuo atveju, jeigu filmų ieškosite torrent’uose)
  • Sugebėjimo naudotis „Google“ ir kitomis paieškos sistemomis.

Kaip parsisiųsti filmą iš torrent’ų?

Filmų atsisiuntimo principas toks pats kaip ir muzikos.

  • Pirmiausia, turite turėti užsiregistravę savo sąskaitą tam tikrame torrent’ų tinklapyje. Tada, pasinaudodami paieška, susirandate savo mėgiamą filmą, ar tai dainą, ir parsisiunčiate į kompiuterį torrent failiuką.
  • Tada su torrent klientu (utorrent, bittorrent ar kitu) atsidarote torrent failiuką, ir vuolia – jau siunčiatės savo filmą!

Ką reikėtų žinoti prieš siunčiantis filmus?

  1. Nesvarbu iš kur žadate siųstis filmus, iš svetainių, forumų, ar torrent’ų, turite nusimanyti apie filmo kokybę. Geriausia kokybė – Xvid. Blogiausia – TS. Puikus pavyzdys būtų apie neseniai išėjusį filmą „Fast Five“. Daugelis žmonių jį siuntėsi ir paskui nusivylė dėl blogos kokybės. Nebūkite vienas iš tų žmonių.
  2. Atsižvelkite į besisiunčiamo filmo kalbą. Dažnai būna užrašyta filmo kalba kaip anglų, o atsisiuntus tenka „mėgautis“ rusišku filmu, su anglų kalbos subtitrais.

Kodėl nepatartina siųstis filmų iš forumų, ir svetainių?

Filmai keliami į forumus ir svetaines siekiant užsidirbti. Būtent dėl šios priežasties filmas neretai būna suskaidomas į 10-15 atskirų archyvų (rar, zip formato), ir tenka siųstis visus atskirai. O kur dar laukimas, prieš atsisiunčiant atskirą dalį, būna tenka palaukti iki keleto šimtų sekundžių? Išvada viena, viskas daroma dėl pinigų. Todėl nešvaistykite savo laiko.

Tikimės, jog padėjome išspręsti klausimą – Kaip atsisiųsti filmą?Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE