Jūs esate čia: Pradžia // Sveikata // Kaip numesti svorio?

Kaip numesti svorio?

05 17 2011 | Komentuoti


kaip-numesti-svorio

Kaip numesti svorio?

Daugelį žmonių kankina viršsvoris, ir panašios bėdos su svoriu, taigi, apžvelgsime klausimą – Kaip numesti svorio?

Dažniausiai norima numesti svorio, nes jis trukdo. Tačiau reikėtų būti tikrai sąžiningu su savimi, kad be reikalo nekompleksuoti. Kai kurie žmonės, turintys viršsvorio, gyvena pilnavertį gyvenimą.

Kodėl turėtumėte numesti svorio?

  • Viršsvoris padidina tikimybę gauti širdies smūgį ateityje, ir turėti panašių su širdies ligomis susijusių problemų.
  • Socialinės priežastys.

Kodėl vieni žmonės turi viršsvorio, kitiems to svorio trūksta?

Visų pirma, reikėtų suprasti, jog ne jūsų kūnas kaltas dėl to, jog turite viršsvorio. Žinoma, galima ginčytis dėl to, jog vienų žmonių medžiagų apykaita vienokia, kitų kitokia, ir būtent tai pats svarbiausias faktorius. Tačiau reikia suprasti patį pagrindinį dalyką, jog esmė yra tame, ką valgote, ir ką veikiate su gautomis kalorijomis. Ir suprasti tai, jog numesti svorį nėra sunku.

Kaip numesti svorio?

  1. Pradėkite skaičiuoti savo kalorijas. Internete gausu skaičiuoklių, kuriose turite panaudoti savo tokius duomenis kaip svoris, ūgis, maisto produktai per dieną ir panašiai. Pasiskaičiuokite, kiek kalorijų jums reikalinga, ir pradėkite maitintis tuo kiekiu (tik nemažesniu!).
  2. Vaikinams viskas yra paprasčiau. Jiems dažniausiai patariama užsiiminėti sunkiąja atletika, intensyviai sportuoti. Ir tai yra visiška tiesa. Laikui bėgant papildomas svoris virsta raumenimis, ir visos bėdos išsisprendžia savaime. Svarbiausia yra nevartoti cheminių preparatų, kadangi jie jums gali labai pakenkti.
  3. Merginoms viskas kiek sunkiau. Jos neina sportuoti su vyrais, ir jos turi imtis kitokių priemonių. Pavyzdžiui, bėgioti, kitaip sakant užsiiminėti lengvąją atletika. Pavyzdžiui – gimnastika. Labai svarbu yra nevartoti jokių cheminių preparatų, tokių kaip lieknėjimo tabletės. Nepamirškite valgyti, ir nežalokite savo organizmo!
  4. Susiraskite bendraminčių. Pasiekti tikslo drauge visada lengviau ir smagiau. Ir atminkite, svarbiausia ne rezultatas, o eiga, kuria yra jis pasiekiamas. Ir nebijokite kitų klausti kaip numesti svorio, aplinkiniai žmonės žino daugiau negu jūs įsivaizduojate.


Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE