Jūs esate čia: Pradžia // Sveikata // Kaip gydo medus ir cinamonas?

Kaip gydo medus ir cinamonas?

05 17 2011 | Komentuoti


kaip-gydo-medus-ir-cinamonas

Kaip gydo medus ir cinamonas?

Vieni žmonės teigia, jog medaus ir cinamono gydomosios savybės tai tik kažkieno prasimanymas kai tuo tarpu kiti teigia, jog tai gryniausias vaistas. Taigi, kaip gydo medus ir cinamonas?

Visų pirmiausia, medus, ko gero, yra vienintelis pasaulyje negendantis produktas. Jis nebent gali kristalizuotis, tačiau jo gydomosios savybės vis tiek išlieka. Daugelis senųjų laikų medicinų remiasi medaus ir cinamono gydomosiomis savybėmis. Reikėtų paminėti ir tai, jog naudojant medų, nejausite jokių šalutinių savybių.

Kokias ligas ir kaip gydo medus ir cinamonas?

  • Spuogai (Reikia pasidaryti pastą iš 3 valgomųjų šaukštų medaus, bei vieno šaukšto cinamono. Prieš einant miegoti užsitepti ant spuogų. Šitas labai seniai naudojamas kitų kultūrų kaip liaudies medicina)
  • Plaukų slinkimas (Vėlgi reikės daryti pastą, tačiau jos sudėtis bus karštas alyvų aliejus, 1 valgomasis šaukštelis medaus ir 1 arbatinis šaukštas cinamono. Šitą pastą reikia tepti ant plinkančių vietų, prieš galvos plovimą. Veiksmingumas vos palaikius 5 minutes).
  • Svorio metimas(Kasdien 1 ar 2 valandas prieš pusryčius išgerkite šilto vandens stiklinę, su medumi ir cinamonu. Šis gėrimas neleis kauptis papildomiems riebalams jūsų kūne, net tuo atveju, jeigu suvartosite daug kalorijų).
  • Taip pat šį mišinį galima naudoti ir turintiems aukšto cholesterolio lygį kraujyje, sergantiems peršalimu, net tiems, kurie turi problemų su nevaisingumu. Mokslininkų įrodyta, jog šis mišinys gali gydyti pažengusį sąnarių ir kaulų vėžį.

Kaip dar galima medų bei cinamoną pritaikyti gyvenime?

  • Dėl blogo burnos kvapo. Pietų Amerikoje gyvenantys žmonės kasdien skalauja gerklę karštu vandeniu, kuriame yra arbatinis šaukštelis medaus bei cinamono. Veiksmingumas stulbinantis – visą dieną jokio blogo burnos kvapo.
  • Dėl nuovargio. Mokslininkų įrodyta, jog žmonės, kurie reguliariai vartoja medų bei cinamoną, yra paprastai gyvybingesni ir rečiau serga.

Yra ir kitų savybių, kurios dar nėra atskleistos, arba tokios populiarios. Internete galima rasti ir daugiau informacijos, kaip gydo medus ir cinamonas.Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE