Jūs esate čia: Pradžia // Sveikata // Kaip daryti masažą?

Kaip daryti masažą?

05 17 2011 | Komentuoti


kaip-daryti-masaza

Kaip daryti masažą?

Masažas yra reikalingas kaip atsipalaidavimo, gydimo priemonė. Pasistengsime jums atsakyti į klausimą – Kaip daryti masažą? bei suteiksime jums naudingos informacijos.

Kaip skirstomas masažas?

Masažas savo ruožtu yra klasifikuojamas į kelias rūšis:

  • Glostymas
  • Trynimas
  • Maigymas
  • Vibracija

Naudojant glostymą masažo metu, nuo odos pasišalina mirusios ląstelės, ir pagerėja odos kvėpavimas. Taip pat glostymas gali suteikti nuskausminimo poveikį.

Trynimas padidina audinių paslankumą, atpalaiduoja raumenis. Taip pat padeda sumažinti skysčių kaupimąsi sąnariuose ir audiniuose. Padidina audinių medžiagų apykaitą bei maitinimą.

Maigymas vienas geriausių būdų, nežinantiems kaip daryti masažą padaryti įspūdį kitam žmogui. Maigymas padidina audinių elastingumą, bei sąnarių paslankumą. Pagerėja kraujo apytaka į masažuojamas vietas. Yra tam tikros masažuojamos vietos, galima sukelti žmogaus jautrumą. Lėtas, ilgalaikis ir gilus masažas sumažina galvos smegenų žievės įsitempimą.

Vibracija pagreitina regeneraciją. Greičiau suauga seniau lūžę kaulai. Sumažėja arterinis spaudimas. Taip pat sumažėja audinių nuovargis, ir pagerėja jų susitraukimo funkcija.

Procesas kaip daryti masažą?

  • Masažo procesas susideda iš trijų dalių. Paruošiamosios, pagrindinės ir baigiamosios. Daugiausiai reikšmės gero masažo kokybei turi patogi masažuojamojo žmogaus padėtis, kad jis nebūtų įsitempęs, nes tada nepadės net geriausias masažuotojas – žmogus tiesiog neatsipalaiduos.
  • Dažniausiai procedūros metu glostymui skiriamos 2 minutės, trynimui 5 minutės, maigymui – 6 minutės, pabaigai lieka 2 minutės. Taigi, masažo trukmė – 15 minučių.
  • Svarbiausia kai norite daryti masažą yra neskubėti, ir per smarkiai nespausti kito žmogaus. Jau geriau elgtis silpniau. Taip pat patartina palaikyti pokalbį, t.y. kontaktą su masažuojamuoju žmogumi. Tik jis jums galės pasakyti, ką darote blogai ar gerai, ir ką galėtumėte daryti, ir ko nedaryti, tik taip išmoksite kaip daryti masažą.


Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE