Jūs esate čia: Pradžia // Įvairūs // Kaip būti laimingam ?

Kaip būti laimingam ?

05 12 2011 | Komentuoti


Kaip būti laimingam?


Netik moterys, bet ir vyrai turi poreikį jaustis bei būti laimingais, mėgautis visiška gyvenimo pilnatve. Tačiau pasinėrus į darbą, rūpesčius, bėgant ir skubant, kartais užmirštama, ką reiškia būti laimingam. Visi žmonės, be išimties, turi vidinius, dvasinius išgyvenimus, jausmus, kurių nevertėtų užmiršti ir apleisti, norint „nepaskęsti“ kasdienybės rutinoje ir modernybės erdvėje.

Naudingi patarimai, kaip jaustis laimingam:

  • Kelis kartus per savaitę nueikite į sporto klubą. Tai padės „išsikrauti“, atitolinti mintis nuo darbų, sustiprėti fiziškai bei, kas be ko, geriau pasijusti.
  • Prisiminkite romantiką, nuoširdumą. Nudžiuginkite savo žmoną/draugę/mamą puokšte gėlių ar miela smulkmena. Kai artimas žmogus bus nudžiugintas, tai ir Jūs būsite laimingas.
  • Bent kartą per savaitę susitikite su draugais ir keliaukite vyriškoje kompanijoje pažvejoti, pažaisti šachmatais, kortomis ar kt.
  • Išmokite darbą, jo rūpesčius palikti darbe. Leiskite sau išsimiegoti, vakarais atsipalaiduoti su šeima, draugais ar pažiūrėti krepšinio/futbolo rungtynes.
  • Savaitgaliais pasirūpinkite namais, nupjaukite žolę ar pan. Vyriški darbai visuomet suteikia  malonumo ir darbštumo jausmą.
  • Išmokite nepykti ir būkite kantrūs. Vyrai dažnai nesusitvardo tam tikrose situacijose, taigi tik išmokus kontroliuoti save ir keisti savo būdą teigiama linkme, būsite laimingas.

Ką reiškia būti laimingam?

Būti laimingam – tai nuoširdžiai džiaugtis ir mėgautis savo gyvenimu, mylėti, būti mylimam, mokėti džiaugtis paprastais kasdieniais dalykais. Išbandant visus ar bent kelis aukščiau išvardintus patarimus, Jūs natūraliai pasijusite geriau ir būsite žvalūs. Svarbiausia – mokėti atsipalaiduoti, panirus į darbą ar siekiant karjeros, netapti materialistu ir nepamiršti artimųjų, šeimos.

Ar būti laimingam – svarbu?

Laimės pojūtis priklauso nuo kiekvieno asmens individualiai. Būti laimingam turėtų būti svarbu kiekvienam žmogui, tačiau vieniems reikia daug pastangų, kitiem jų visai nereikia- jie mėgaujasi kiekviena gyvenimo diena. Tačiau, kaip jau minėta, šių dienų pasaulyje didelė dalis vyriškos lyties atstovų pernelyg panyra į darbus, jog pamiršta save, savo vidinius pojūčius ir poreikius. Taigi, nepamirškite savęs. Būti laimingam – labai svarbu, tai gyvenimo variklis, nepamirškite to!Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE