Jūs esate čia: Pradžia // Įvairūs // Kaip būti laimingai?

Kaip būti laimingai?

05 11 2011 | 1 komentaras


kaip-buti-laimingai

Kaip buti laimingai?

Gal kiek banali, nekonkreti, tačiau šių dienų pasaulyje vis dažniau moteris, merginas kamuojanti dilema kaip būti laimingai ir kaip šį jausmą pilnavertiškai išgyventi tampa kasdienine mįsle. Vis labiau materialėjantis ir modernėjantis gyvenimas, jo rutina, palaipsniui užgožia moters dvasinę pilnatvę ir jauseną būti laimingai. Tokiu atveju būtina imtis atitinkamų veiksmų, kurie teigiamai pakeistų padėtį  bei nutrauktų kasdienines dejones ir mąstymą, kaip pajausti laimę. Taigi, sekite tolimesnius patarimus ir kiekvieną rytą atsikėlusi jausitės bei žinosite, kaip būti laimingai !

Patarimai, kaip jaustis gerai ir būti laimingai :

  • Visuomet džiaukitės tuo, ką  turite, ir mėgaukitės paprastais dalykais. Nebandykite lygiuotis į kitas moteris. Jei Jūsų pažįstama turi daugiau suknelių ar tai reiškia, kad ji jaučiasi laimingesnė už Jus? Tikrai ne.
  • Šypsokitės ir būsite laiminga. Moteriai šypsena suteikia didžiąją dalį grožio.
  • Sportuokite, lankykite aerobiką ar šokius. Sportas suteikia daugiau energijos, gerina sveikatą, tobulina figūrą bei, kas be ko, suteikia laimės pojūtį.
  • Rūpinkitės savimi. Prižiūrėkite odą, pasidarykite natūralias kaukes, kurios atgaivina bei suteikia švaros pojūtį.
  • Gaminkite skanius patiekalus, nebijokite eksperimentų. Virtuvė padės atsipalaiduoti, pasinerti į kvapus bei Jūsų šedevrais galės pasidžiaugti šeima ar draugai.
  • Bent kartą į savaitę susitikite su geriausiomis draugėmis, pasidarykite filmų bei pasišnekučiavimų vakarėlį.
  • Galvokite tik pozityviai – tokios mintys pavirs realybe ir suteiks Jums laimę.

Sunku ar lengva būti laimingai?

Laimės bei pilnatvės jausena priklauso tik nuo Jūsų nusiteikimo, požiūrio bei noro taip jaustis. Žinoma, aplinka, nesutarimai šeimoje, nepatinkantis darbas kartais sukuria prielaidas blogai savijautai. Tačiau juk nėra padėties be išeities. Visuomet yra galimybė keisti aplinką bei keistis pačiai. Nebijokite savęs, pasitikėkite savimi, džiaukitės gyvenimu ir suteikiamomis galimybės. Mylėkite ir būkite mylima. Nepamirškite pasinaudoti išvardintais patarimais ir tikrai būsite laiminga!

Džiaukitės kasdieniais, paprastais dalykais:

http://www.youtube.com/watch?v=7Z8mz8RT7CwŽymės: , , , ,

1 atsakmas to " Kaip būti laimingai? "

  1. aura says:

    esu jau ilga laika tikrai nelaiminga, vienisa ir niekam nereikalinga, vyras zemina, niekina, skaudina buna, kad ir skriaudzia, turiu tupeti kaip peliuke namuose uzsidariusi kambaryje kol jis kitame kambaryje su draugu ir kompiuteriu uzsiemes, draugus praradau per savo brangiausiaji. kalbuosi viena su savimi nes neturiu su kuo, kaupiu viska savyje jau gan seniai, atrodo tuoj viskas plis ir visas skausmas iseis laukan, bet ne!! jis tik dideja tas sliagentis jausmas ,niuri irzli nuotaika, pastovios asaros mane sliage prie zemes ir nebeturiu jegu isitiesti. nors esu jauna, bet zinau kad neturtuose laime, turiu daugybe sukneliu spintoje, daugybe papuosalu ir visa kita ko tik uzsinoriu, bet nesu laiminga,,, viska atiduociau mainais y truputeli laimes, NORIU BUTI LAIMINGA

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE