Jūs esate čia: Pradžia // Santykiai // Kaip bučiuotis?

Kaip bučiuotis?

05 17 2011 | 3 komentarai


kaip-buciuotis

Kaip bučiuotis?

Visi atsimename kokie nedrąsūs buvome prieš pirmąjį bučinį. Daugeliui žmonių dar dabar kyla abejonės ir klausimai, dėl to, kaip bučiuotis. Pateiksime jums elementariausius pavyzdžius ir bučiavimosi principus.

Ką reikėtų žinoti, prieš bučiuojantis?

 1. Ko gero pats svarbiausias dalykas – reikia palaikyti gaivų burnos kvapą. Jeigu jau neturite kišenėje gumos, ir jaučiate, jog kitam žmogui bus tikrai šlykštu su jumis bučiuotis, sugalvokite kokį nors pasiteisinimą. Gal jums visą dieną skauda dantį ir panašiai. Nieko nėra blogiau už bučinį, kai pas kitą žmogų yra blogas burnos kvapas.
 2. Merginoms – nenaudokite daug kosmetinių priemonių, jeigu žinote, jog tą dieną bučiuositės. Užteks pasidažyti blakstienas. Nes vykstant bučiniui, tiek vaikino tiek merginos lūpos sudrėksta, be to, jie liečiasi nosimis. Todėl dažnai nutinka taip, jog vaikinas nuvalo kosmetiką merginai nuo veido. Arba pavyzdžiui, kai bučinys vyksta šokiuose. Mergina yra suprakaitavusi kaip ir vaikinas, o kai jie bučiuojasi, vaikino veidas limpa prie merginos veido. Todėl kosmetines priemones tą dieną palikite namuose.
 3. Stenkitės nesusidaužti dantimis. Ne paslaptis, kad ir „veteranams“ tai pasitaiko, tačiau jie dėl to nekompleksuoja. Tačiau jeigu susidaušite su kitu žmogumi dantimis visada, kai bučiuojatės, jis gali nebenorėti daugiau to daryti.
 4. Neskubėkite. Stenkitės galvoti apie tai, kaip bučiuojatės, ir nepasiduokite emocijoms (bent pirmus kelis kartus, kai bučiuositės). Nes per emocijų sukeltą nerimą, dažnai įkandama į liežuvį ir panašiai. Todėl nesijaudinkite.

Nežinau, kaip bučiuotis. Ką daryti?

Bučiavimasis tikrai nėra sudėtingas. Svarbiausi dalykai bučiuojantis:

 • Kvėpuoti per nosį
 • Neskubėti
 • Judinti liežuvį (bet nei per daug, nei per mažai, manau supratote)

Jeigu jums tai bus pirmas kartas, nesivaržykite ir tai merginai ar vaikinui pasakykite, jog bučiuositės pirmą kartą. Ir paskutinis dalykas, nesureikšminkite bučinio.

Paauglystės laikotarpyje dažnai bučinys sureikšminamas, ir gali pasirodyti, jog pasibučiavus reikia pradėti draugauti ir panašiai. Visai ne. Bučiuojasi visi ir su visais, o draugystė pradedama statyti ant kito pagrindo, o kaip bučiuotis – išmokti labai lengva.

Sėkmės!Žymės: , , , ,

3 atsakymai to " Kaip bučiuotis? "

 1. Deividas says:

  Tai Kaip man Judint liezuviu,ir ka su jo darit?,Kaip galva judint ar ka ? 🙂

 2. Vika says:

  Labas, niekaip man nedaeina kaip ‘laižytis’ visi sako kišk liežuvį ir lėtai makaluok bet aš vistiek nesuprantu kaip į kurią pusę ir t.t. prašau paaiškinkit

 3. Adriana says:

  Nu zodziu… Man su vaikinu greitai susitikti, o as tokia kvaile buciuotis nemoku…
  Gal yra geru zmoniu kurie paaiskins kaip. As ne apie laiziaka.
  O apie paprasta bucyni

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE