Jūs esate čia: Pradžia // Santykiai // Kaip bendrauti su merginomis ?

Kaip bendrauti su merginomis ?

05 15 2011 | Komentuoti


kaip-bendrauti-su-merginomis

Kaip bendrauti su merginomis?

Amžina vyrų dilema

Neretai vyriškosios lyties atstovai susiduria su problema – kaip bendrauti su merginomis, kaip joms patikti ir sužavėti ? Juk dažnai neaišku, ko nori moterys, kas joms patinka/nepatinka, o susidūrus akis į akį, iškyla dilema – kaipgi bendrauti su šia mergina ? Ko gero, šis klausimas kildavo visais laikais, kuomet pradėti kurti moters ir vyro tarpusavio santykiai.

Žinoma, ne visi vyrai pergyvena dėl bendravimo su moterimis ar bandymo jas iškart sužavėti, tiesiog elgiasi taip, kaip jiems suprantama. Kiti net nesistengia suprasti merginų ar joms patikti, elgdamiesi nemandagiai ir grubiai. Dar vieni imasi tam tikrų priemonių – skaito, domisi, ieško patarimų, kaip bendrauti su merginomis, vėliau žinias panaudodami praktiškai (nuėję į klubą, gatvėje, internete, vakarėlyje ir pan.). Taigi, sunku ar lengva ir KAIP reikia bendrauti su merginomis?

Patarimai, kaip bendrauti su merginomis

  • Svarbiausia – būti vyrišku bei kultūringu. Merginoms patinka „vyriški“ vyrai, kurie sugeba mandagiai pasisveikinti, pradėti pokalbį bei visuomet tokiais išlikti.
  • Vaikinas neturi pastoviai galvoti: „kaip man jai patikti, kaip su ja šnekėti, kad viskas būtų gerai?“. Dailiosios lyties atstovė iškart pastebės nenatūralumą bei bandymą bet kokiu būdu patikti. Bendrauti su merginomis reikia paprastai ir natūraliai.
  • Nesistenkite, bendraudami su merginomis, primygtinai bandyti įtikti, šnekėti tik tai, kas jai, Jūsų manymu, patiktų. Moterims patinka diskusijos, kai vyrai išsako savo poziciją. SU viskuo sutinkantys vaikinai tampa nebeįdomūs. Taigi, bendraujant su merginomis, naudokitės principu „mažiau yra daugiau“ (kuo mažiau dirbtinai stengsies, tuo daugiau gausi).
  • Nežarstykite pernelyg daug komplimentų ir lėkštų juokelių, kurie merginoms jau seniai girdėti ir žinomi. Nebent ekspromtu sugalvosite ką įdomaus ar gražaus pasakyti, kas būtų sumanyta paties Jūsų.
  • Bendraujant su merginomis, jokiu būdu nebūkite agresyvūs, pikti ar pernelyg įkyrūs. Moterys baidosi tokių vyrų.
  • Stenkitės išklausyti, suprasti merginą ir Jums bus atsilyginta tuo pačiu. Bet koks bendravimas turi būti paremtas tarpusavio supratimu.
  • Rūpinkitės savimi, kad bendraudami su mergina paliktumėte ir gerą vizualinį įvaizdį. Žinoma, išlikite vyriškas ir nepersistenkite.
  • Ir pabaigai, bendraudami elkitės taip, kaip sako vidus ir neapsimetinėkite tuo, kuo neesate, nes tokiu atveju anksčiau ar vėliau mergina tą pastebės. Natūralumas – svarbiausia.

Ar jau žinote, kaip bendrauti su merginomis ?Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE