Jūs esate čia: Pradžia // Sveikata // Kaip balinti dantis namuose?

Kaip balinti dantis namuose?

05 11 2011 | Komentuoti


kaip-balinti-dantis-namuose

Kaip balinti dantis namuose?

Turbūt ne kartą teko girdėti frazę „balinausi dantis namuose“. Žinoma, gimsta mažas pavydas ir noras turėti tą patį, tik kyla klausimas: kaipgi balinti dantis namuose? Visiems aišku, jog norint turėti baltus dantis, reikia kreiptis į stomatologą, tačiau norint sutaupyti ir išbandyti namų galimybes, kviečiame sužinoti, kaip balinti dantis namuose.

Patarimai, norintiems balinti dantis namuose:

  • Įsigykite dantų balinimo juosteles. Vienos jų būna ištirpstančios, kitos ne. Tai gana patogi priemonė balinti dantis namuose gaminant maistą, tvarkant namus ar skaitant knygą.

Dar viena efektyvi priemonė – dantų balinimo pieštukas, kuris yra pripildytas balinamojo gelio. Šia priemone reikia tepti dantis. Paprasta ir greita.

Specialus gelis – tepalas, kuris skirtas gelsvam dantų pigmentui šalinti.

  • Gydytojo – stomatologo individualiai pagamintos dantų kapos. Jos pripildytos atitinkamu geliu. Šią priemonę reikia dėti ant dantų ir nešioti tiek laiko, kiek paskirta gydytojo. Itin veiksminga priemonė balinti dantis namuose.
  • Dantis galima balinti su soda ir vandenilio peroksidu, bet nepiktnaudžiaujant.

Ar efektyvus dantų valymas namuose?

Kiekviena dantų balinimo namuose priemonė yra efektyvi ir naudinga tik tada, kai dantys yra prižiūrimi bei puoselėjami. Reguliariai lankykitės pas stomatologą, rūpinkitės savo burnos higiena, valgykite daug daržovių, vaisių, gerkite atitinkamus vitaminus. Dantims itin kenkia alkoholis, rūkymas, nesveiki maisto produktai. Tik tokiu atveju, kai yra suteikiama tinkama priežiūra, dantų balinimas namuose bus veiksmingas ir suteiks Jūsų dantukams papildomo žavesio. Žinoma, vartojant priemones rezultatas išryškės ne tą pačią akimirką, o praėjus šiek tiek laiko, tad būkite kantrūs. Taip pat, dantys niekuomet netaps ypatingai balti ir blizgantys (nenatūraliai balti), šis veiksnys priklauso ir nuo kiekvieno žmogaus individualiai.  Taigi, išsirinkite Jums tinkamą priemonę ir išbandykite taip, kaip Jums patogu balinti dantis namuose, tačiau nepamirškite atidžios rūpybos savo dantukais.Žymės: , , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE