Jūs esate čia: Pradžia // Įvairūs // Kaip ant kompiuterio uždėti slaptažodį ?

Kaip ant kompiuterio uždėti slaptažodį ?

05 19 2011 | 2 komentarai


kaip-ant-kompiuterio-uzdeti-slaptazodi

Kaip ant kompiuterio uždėti slaptažodį ?

Norėtumėte, kad savo kompiuterio duomenis matytumėte ir naudotumėt tik Jūs, bet nežinote, kaip ant kompiuterio uždėti slaptažodį ? Ši technologija jau tapo kiekvieno žmogaus asmeniniu įrankiu, kuriame talpinama svarbi informacija, dažnai – slapta, nuosava, tad logiška, jog ant kompiuterio norima uždėti slaptažodį. Privatumas, saugumas – visuomet gerai, ypač, jei žinote, jog Jūsų asmeninis kompiuteris gali būti naudojamas kitų asmenų, Jūs keliaujate ar dažnai paliekate kompiuterį vieną be priežiūros. Tad pabandysime Jums padėti apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją.

Kaip ant kompiuterio uždėti slaptažodį ?

Tai nesudėtinga. Nueikite į  START juostą, tada suraskite CONTROL PANEL, paspaudus atsidarys langas su daug žymų. Suraskite Jums reikalingą USER ACCOUNTS. Jei turite savo jau sukurtą ACCOUNT sąskaitą, eikite į CHANGE AN ACCOUNT, kur rasite daug punktų, o tarp jų ir CHANGE MY PASSWORD. Jei neturi savo ACCOUNT, eikite į CREATE A NEW ACCOUNT, sugalvokite vardą savo account, o tada sugalvosite slaptažodį. Štai, ant Jūsų kompiuterio jau uždėtas slaptažodis ir jis apsaugotas.

Kaip atskiriem dokumentam sukurti slaptažodžius?

Dažnai norima ne tik ant kompiuterio uždėti slaptažodį, bet apsaugoti ir itin slaptus ar nenorimus rodyti svetimiems dokumentus. Taigi, ant dokumento, kurį norite apsaugoti paspauskite dešinį pelės klavišą, tada PROPERTIES, pasirenkate langelį SHARING, jam atsidarius uždedate varnelę tuščiame langelyje ties MAKE THIS FOLDER PRIVATE.

Tikimės, dabar Jūsų duomenis apsaugoti ir žinote, kaip ant kompiuterio uždėti slaptažodį.Žymės: , , , ,

2 atsakymai to " Kaip ant kompiuterio uždėti slaptažodį ? "

  1. Toks ir toks says:

    NUOSTABU! Aciu! :***

  2. Miglė says:

    Kaip pašalinti USER ACCOUNTS?

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE