Jūs esate čia: Pradžia // Įvairūs // Kaip anksti atsikelti ?

Kaip anksti atsikelti ?

05 12 2011 | Komentuoti


Kaip anksti atsikelti ?

kaip-anksti-atsikelti

kaip anksti atsikelti?

Rytas – ir vėl anksti keltis…

Sučirškia žadintuvas – pirma mintis: „ir vėl anksti keltis.. dar penkias minutes..“. Girdėta ir pažįstama? Tačiau, kilus šiai minčiai, žinote, jei vėl užmigsite – pramiegosite ir neatsikelsite laiku. Kad ir nenorom, bet tenka lipti iš šiltos lovos ir keliauti į vonią. Ir taip kiekvieną rytą – reikia atsikelti anksti

Ar yra kokių būdų, kurie suteiktų galimybę anksti atsikelti žvaliam, pailsėjusiam bei gerai nusiteikusiam ?

Naudingi patarimai, kaip ryte anksti atsikelti žvitriam ir išsimiegojusiam:

  • Jeigu kas rytą turite anksti keltis, kiekvieną vakarą eikite miegoti tuo pačiu laiku ir ne per vėlai, kad pamiegotumėte bent 7h.
  • Jokiu būdu vakare, prieš miegą, neprisivalgykite ir negerkite kavos, alkoholio. Tai apsunkina organizmą ir miegas tampa neramus.
  • Prieš eidami miegoti nesinervinkite, nežiūrėkite sudėtingų ar siaubo filmų. Geriau paskaitykite Jums įdomią knygą ar paklausykite atpalaiduojančios muzikos. Tai padės Jums anksti atsikelti geriau jaučiantis.
  • Prieš miegą nusiprauskite po šiltu dušu, sušildykite kojas. Tai padės greičiau ir ramiau užmigti.
  • Ryte, nuskambėjus žadintuvui, iškart nuteikite save optimistiškai ateinančios dienos eigai ir pagalvokite, kiek visko naudingo nuveiksite. Taip save nuteikiant bus daug lengviau anksti keltis.
  • Atsikėlę, kruopščiai nuplaukite veidą, akis – tai padės greičiau išblaškyti miegus.
  • Pasigaminkite skanius pusryčius, kavą. Nusiteikite gerai naujai dienai!

Anksti atsikelti – naudinga.

Nors dažnu atveju (ypač šaltą tamsų žiemos rytą) sunku anksti keltis, tačiau subalansavus savo miegą, jo laiką bei ritmą, kėlimasis anksti palaipsniui suteikia galimybę nuveikti daugiau naudingų darbų per visą dieną. Galima tinkamiau ir konkrečiau susiplanuoti savo dieną, veiklą. Beto, nueiti miegoti anksčiau ir anksti keltis – sveika žmogaus organizmui. Dar vienas teigiamas aspektas – vakare, po visos dienos darbų, jausitės maloniai pavargę ir džiaugsitės dėl naudingai praleistos dienos.

Stebėkite save, sekite pateiktais patarimai ir įsitikinsite, kad anksti atsikelti – nevisuomet kančia!Žymės: , , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE