Jūs esate čia: Pradžia // Internetas // Kaip aktyvuoti Visa Virtuon?

Kaip aktyvuoti Visa Virtuon?

05 16 2011 | Komentuoti


kaip-aktyvuoti-visa-virtuon

Kaip aktyvuoti Visa Virtuon?

Turbūt ne vienas Jūsų pamėgote pirkimą internetu, bet įsigiję mokėjimo šiuo būdu kortelę (Visa Virtuon), nežinote, kaip aktyvuoti Visa Virtuon. Ši kortelė bei atsiskaitymo ja būdas internetinėse svetainėse tampa vienas populiariausių, saugiausių bei patikimiausių, tik susiduriama su aktyvavimo Visa Virtuon klausimu.

Nesijaudinkite, tai paprasta, tik viską reikia atlikti pagal nurodymus ir atidžiai, kad neturėtumėte nusiskundimų bei galėtumėte laisvai apsipirkti, užsisakyti keliones ar kitas paslaugas, internetu.

Patarimai, kaip aktyvuoti Visa Virtuon kortelę

  • Visų pirma, nežinantiems – Visa Virtuon kortelę galima įsigyti bet kuriam SEB Vilniaus Banko padalinyje. Kaina – 20 Lt
  • Visa Virtuon sąskaita skirta tik pirkimams/atsiskaitymams internetu, tačiau ji taip pat gali būti sujungta su Visa Electron, kuria būtų galima ir nuimti grynųjų pinigų bei atsiskaityti netik internete.
  • Visa Virtuon aktyvavimas – nesudėtingas. Tai atliekama banke arba pateikus prašymą per elektroninės bankininkystės sistemą. Antrasis variantas – greitesnis ir atliekamas neišeinant iš namų. Įsijunkite savo el.bankininkystę, nueikite į Pranešimai, tada įsijunkite Naują pranešimą. Įrašykite savo kortelės numerį  bei išsirinkite punktą, jog pranešimo tema bus apie kortelės aktyvavimą. Nusiųskite. Kortelė turėtų būti aktyvuota tą pačią – dažniausiai kelių valandų bėgyje. Žinoma, jei nenorite nesusipratimų, nueikite į artimiausią SEB banko padalinį ir viską atlikite „gyvai“.
  • Kai jau turite aktyvuotą Visa Virtuon kortelę, ją galite papildyti litais ir pradėti pirkimus.

Visa Virtuon kortelės aktyvavimas yra itin paprastas veiksmas, kuris suteiks Jums galimybę įsigyti prekes, paslaugas internetu. Perkant, Jums bus suteikiamos garantijos dėl bijomų apgavysčių, tad daugeliu atveju, negavus prekės – pinigai Jums bus grąžinti.

Naudokitės patarimais, kaip aktyvuoti Visa Virtuon kortelę ir mėgaukitės plačiu prekių/paslaugų pasirinkimu interneto platybėse.Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE