Jūs esate čia: Pradžia // Įvairūs // Kaip aktyvuoti SIM kortelę ?

Kaip aktyvuoti SIM kortelę ?

05 21 2011 | 4 komentarai


kaip-aktyvuoti-sim-kortele

Kaip aktyvuoti SIM kortelę ?

Sim kortelė

Įsigyjote naują mobilųjį telefoną su naujo tinklo ryšiu ir nežinote, kaip aktyvuoti SIM kortelę ?  Nesijaudinkite, SIM kortelės aktyvavimas Jums tikrai nesukels papildomų rūpesčių ir Jūs greitai galėsite naudotis savo pasirinktu ryšiu.

SIM kortelė – nedidelė mobiliojo telefono kortelė, kuri naudojama norint suteikti Jums skambinimo, trumpųjų žinučių rašymo, nuotraukų, paveiksliukų siuntimo paslaugas. Ji yra priklausoma nuo Jūsų pasirinkto telefono operatoriaus ryšio. Taigi ir SIM kortelės aktyvavimas taip pat yra nuo to priklausomas.

Kaip aktyvuoti SIM kortelę?

Jūsų SIM kortelės aktyvavimas priklauso būtent nuo Jūsų pasirinkto telefoninio ryšio. Tai reiškia, jog:

 • vienu ar kitu atveju, Jūsų kortelė visuomet aktyvuojama, tik Jūs turite išsiaiškinti kortelės įsigijimo/pirkimo vietoje jos aktyvavimo būdą.
 • Dažniausiai SIM kortelė aktyvuojama automatiškai per 48 valandas ir jokių papildomų veiksmų imtis nereikia, tiesiog įdėkite turimą kortelę į mobilųjį telefoną ir kantriai palaukti.
 • Įsigijus tarptautinio ryšio kortelę, ji dažniausiai aktyvuojama pirmojo skambučio metu (kai Jūs kažkam skambinate).
 • Gali būti atvejis, jog kortelė turi būti aktyvuojama jos įsigijimo vietoje (pvz.: Jūsų pasirinkto ryšio aptarnavimo vietoje – salone). Šia sąlyga Jūs turėtumėte būti informuoti pirkimo vietoje, kad neišeitumėte neaktyvavę kortelės. Jei kortelė įsigyjama kitu būdu, skaitykite instrukciją ir sekite nurodymais.
 • Jei naudojate daugkartinio papildymo SIM korteles, jos turi savo galiojimą laiką, per kurį nepapildžius sąskaitos, aktyvumas baigiasi. Tai vėlgi priklauso nuo Jūsų naudojamo operatoriaus (LABAS, PILDYK, EŽYS ar kiti).

Taigi, SIM kortelės aktyvavimas nereikalauja sudėtingų veiksmų, tiesiog tereikia perskaityti instrukciją, nurodymas, arba kreiptis į Jūsų naudojamo telefono ryšio paslaugų tiekėjus, kurie Jums pagelbėtų ir paaiškintų. Kaip jau minėta, SIM kortelės aktyvavimas priklauso nuo kiekvieno tinklo individualiai.Žymės: , , , , ,

4 atsakymai to " Kaip aktyvuoti SIM kortelę ? "

 1. ji says:

  Vis tiek nesupratau, kaip aktyvuoti ežio kortelę..

 2. ernestas says:

  tele2,pasibaigus korteles galiojimas,nes nebepildziau saskaitos,o dabar reikia to nr,kaip aktivuoti,kas gali patarti

 3. dainus says:

  pirkau anglijoj o2 sim kortelę nusipirkau papildymo kortele uz 10 svaru sumą kreditų,bet sms negavau su kreditais,ką daryt

 4. anonimas says:

  kaip pasijunkti labas kortele, nes nerodo tinklo, rodo tik pagalbos skambuciai, kaip tai sutvarkyti bandziau pajunkti bites tinkla bet vistiek neveikia ka reiketu daryti ?

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE