Jūs esate čia: Pradžia // Santykiai // Kaip aistringai bučiuotis ?

Kaip aistringai bučiuotis ?

05 17 2011 | Komentuoti


kaip-aistringai-buciuotis

Kaip aistringai bučiuotis ?

Dažnai dviejų romantiškai bendraujančių asmenų viduje iškyla klausimas: kaip aistringai bučiuotis, kad jam/jai tai patiktų ir būtų gera… ? Viena vertus, taisyklių, kaip aistringai bučiuotis – nėra, taip pat, kaip ir recepto meilei. Kita vertus, galima paieškoti patarimų, pagalbos, kaip elgtis ir kaip tinkamai bučiuoti savo partnerę/-į, jei nesiseka ar baiminamasi tai daryti.

Atsipalaiduokite ir sekite patarimais, kurie Jums padės jaustis puikiai su Jūsų antrąja puse.

Naudingi patarimai, kaip aistringai bučiuotis

  • Vienas esminių dalykų – bučiuoti tik tą žmogų, kuris Jums yra visapusiškai ir vidumi, ir išore patrauklus, kuris Jums patinka toks, koks yra bei kuris Jumyse sukelia tik teigiamus ir gerus jausmus. Tokiu atveju net nereikės galvoti, kaip aistringai bučiuotis – tai įvyks savaime.
  • Elkitės natūraliai. Bučinys turi „eiti“ iš vidaus, su jausmu.
  • Niekuomet nesielkite pernelyg grubiai ar aršiai, nes pernelyg įaudrinta aistra Jūsų antrąją pusę gali atstumti. Švelni, subtili aistra – Jūsų koziris, tačiau netapkite žvėrimi, kurio agresyvumas nuslopintų aistringus bei gražius jausmus.
  • Aistringas bučinys nereiškia kandžiojimosi ar pernelyg įkyraus liežuvio naudojimo. Bučiuokite savo antrąją pusę subtiliai, suderindami veiksmus.
  • Visiems puikiai žinoma, kad bučiniai netaps aistringais, jei iš Jūsų burnos sklis prastas kvapas. Taip pat, aistrą dažnai užgožia rūkalų ar stipraus alkoholio tvaikas. Kvepėkite skaniai savo antrajai pusei.
  • Romantiška atmosfera, raminanti muzika, dviejų žmonių tylūs pašnekesiai taipogi pakursto ugnį, kuri įsiplieskia besibučiuojant.
  • Nebijokite savęs bei savo partnerio/-ės, atsipalaiduokite, pasitelkite vaizduotę bei kūno kalbą ir Jūsų bučiniai taps patys aistringiausi.

Aistringo bučinio galia

Bučinys visuomet buvo meilės, draugiškumo, intymumo išraiška. Aistros kupinas bučinys būdingas dviems įsimylėjusiems žmonėms, kurie savo jausmus išreiškia ir kūnu. Jeigu karštai mylite, klausimas „kaip aistringai bučiuotis“ neturėtų Jūsų neraminti, nes bučiavimasis vienas subtiliausių ir asmeniškiausių veiksmų, tad pasikliaukite savimi. Jei vis dar bijote ir Jums nedrąsu, sekite mūsų patarimais „Kaip aistringai bučiuotis“ ir tikrai daugiau nebeturėsite tokių klausimų, išbandę praktiškai.Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE