Jūs esate čia: Pradžia // Santykiai // Kaip aistringai mylėtis ?

Kaip aistringai mylėtis ?

05 23 2011 | Komentuoti


Kaip-aistringai-myletis

Kaip aistringai mylėtis ?

Mylėjimasis – individualus

Intymus, bet gana dažnas ir vyrų, ir moterų keliamas klausimas – kaip aistringai mylėtis galėtų sukelti dideles diskusijas. Taisyklių, nusakančių ar nurodančių, kaip tiksliai aistringai mylėtis – nėra ir negali būti. Šis subtilus dviejų žmonių kūniškas susijungimas priklauso nuo kiekvieno poreikių, norų, suvokimo bei, kas be ko, ir amžiaus. Tad mylėjimasis yra itin asmeniškas dalykas, o atrasti aistringą kūnišką meilę – kiekvieno individualus dalykas, tačiau yra keletas bendrinių patarimų, kurie, tikimės, Jums padės.

Patarimai, kaip aistringai mylėtis

  • Aistringiausi potyriai lovoje – tik su artimu ir mylimu žmogumi, kurio kūną pažįstate ar bandote pažinti. Nedalinkite savęs bet kam.
  • Mėgaukitės kūniškais malonumais tik tada, kai jausitės tam pasirengę, suaugę. Nedarykite to nenoromis ir su nenorimu žmogumi, nes tada aistros tikrai nepajausite. Dažnai šių laikų jaunimas, pradėdamas ankstyvą lytinį gyvenimą, net nesuvokia, kas yra tikroji aistra ir ką reiškia aistringai mylėtis, jiems, dažnu atveju, svarbus tampa pats mylėjimosi faktas.
  • Priklausomai nuo žmogaus ir norų, vieniems patinka švelnumas, kitiems – truputis agresijos, impulsyvumo. Tad stebėkite savo antrąją pusę, jos reakciją į vieną ar kitą Jūsų veiksmą ir suprasite, kas jam/jai labiau patinka.
  • Daug ir apie viską atvirai šnekėkitės. Pasakykite, kas Jums patinka savo mylimajai/-am, tegul jis/jis Jums pasisako savo troškimus, bandykite derinti norus ir ieškoti tobulo jausmo.
  • Mylėkitės tik tuomet, kai abu jaučiatės atsipalaidavę, saugūs, netrukdomi aplinkinių.
  • Viliokite vienas kitą, erzinkite. Taip  suplūs stipresnės emocijos, sukils maloni įtampa kūne ir dar labiau geisite vienas kito.
  • Stebinkite vienas kitą, sukurkite malonią kambario atmosferą. Moterys savo vyrus gali gundyti seksualiais apatiniais, drabužėliais. Vyrus tai „veda iš proto“.
  • Nebijokite eksperimentuoti, išbandykite intymius santykius kitokioje aplinkoje, nei namai. Mašina, gamta, sodas, ar kitos Jūsų sugalvotos vietos. Žinoma, tokius dalykus mėgsta ne visi, tad būtinai to turi norėti abi pusės.
  • Ilgai bučiuokitės, glamonėkitės, viliokite vienas kitą, kol geismas visiškai Jus užvaldys.

Taigi, kaip aistringai mylėtis, priklauso nuo paties asmens bei poros. Šie keli bendrieji patarimai turėtų padėti Jums pradėti savus aistros ieškojimus bei, kas be ko – atradimus. Ir dvasinė, ir kūniška meilė – itin intymūs dalykai, suteikiantys kiekvienam asmeninę palaimą. Mylėkite savo antrąją pusę, kalbėkitės, pažinkite vienas kito kūną. Jausmais  ir pažinimu atradę, kaip aistringai mylėtis, galiausiai Jums net nebereikės apie tai galvoti ar kelti klausimą.Žymės: , , , ,

Rašyti komentarą

Draugai: Skelbimai Anglijoje
Autorinės teisės © 2010 Atsakymų Centras. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką AtsakymuCentras.lt sutikimą. Tinklalapio informacija apsaugota antiplagijavimo sistema COPYSCAPE